زمان

زندگي عجيبه! زمان ميگذره و در گذشت اين زمان اتفاقات جورواجوري مي‌افته که نميشه پيش‌بيني‌شون کرد..

با گذشت زمان ميشه به نبود ي عزيز عادت کرد، عاشق آدمهايي شد که قبلتر دوسشون نداشتين يا حتي ازشون بدتون ميومده! ميشه آدمهايي که عاشقشون بودين رو دوست نداشت يا حتي ازشون متنفر شد، ميشه از ي آدم ي بت ساخت يا بت ي آدمو شکست.. ميتونين با بدترين دشمناتون دوست بشين يا با بهترين دوستاتون دشمن! ميشه از عرش به فرش افتاد يا از فرش به عرش رفت..ميشه آدم ديگه‌اي شد انقدر دور که حتي خودتونم خودتون را به جا نيارين!

شايد لذت زندگي کردن تو اين غيرمنتظره بودنشه! نمي دوني چه اتفاقي ميفته، حالا اگه اين ميون به خوبي مؤمن باشي زندگي هميشه برات پر از اتفاقات غيرمنتظره‌ي خوشاينده و اين زندگي رو زيبا ميکنه!

پس خوب باش و به خوبي مؤمن، زندگي جوابتو ميده!

پ ن: قصد نصيحت ندارم چون دوسش ندارم! بيشتر به خودم ميگم و البته هرکسي که دوست داره بشنوه..!

/ 8 نظر / 8 بازدید
فرياد

سلام مرسی از پستی که گذاشتی واقعا نياز به اين داشتم که کمی در اين باره فکر کنم. باز هم بايد فکر کنم.اگر باز هم از اين نوشته ها داشتی خبرم کن.

سارا

تکليف آدم مزخرفی مثل من چيه؟

غزال

خوشحالم که اين پست به غير از خودم به درد کسی ديگه‌ای هم خورد! مزخرف چيه؟!تو مهربونی خيلی زياد!جواب مهربونی هم مهربونيه به شرطی که به هر کسی به اندازه مهربونی کنی! برای بعضيا مهربونی زيادی سمه!!

سجاد

راس میگی! برا بعضیا مهربونی زیاد سمه!! گاهی آدما از مهربونی دیدن زیاد رو دل می کنن (مثل من!)...

احمد

سلام دوست عزيز. وبلاگ قشنگي دارين. با تبادل لينك چطورين؟

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

غزال

اين جمله‌ی از دل برود هر آنکه از ديده رود در موردت مصداق داره‌ها!!رفتی اونور دنيا مارو يادت رفته؟!آره موافقم با تبادل لينک دست تازه وارد!

بهار

سلام با نظرت در مورد مهربونی زيادی موافقم عزیزم! و تو روزهايی که اين مطلبو می نوشتی منم به زمان و گذر زمان و تبعاتش فکر ميکردم! همينطوره که ميگی.من فکر میکردم که اتفاقات غیر منتظره نتیجه دوسویه داره یا خوبه یا بد و به این جا رسیدم که نتایج بد بیشتری تو زندگیم داشتم و اینکه موفقیت یا به قول تو زیبایی زندگی به اینه که وقتی تمام تلاشمونو میکنیم و به نتیجه میرسیم(نتیجه خوب یا بد فرقی نمیکنه ) باید یه زمان هرچند کوتاه به ارزیابی صادقانه از خودمون اختصاص بدیم .وحتی المقدور از یه سطح بالاتر به گذشته. روابط.دوستیها .فرصتها. کارها . عقایدو... نگاه کنیم نه از همون سطحی که باعث اون نتیجه شده( به هر حال بعد از هر اتفاقی آدما چیزای جدید یاد میگیرن و تغییر سطح فکری و عقلی و... بوجود میاد که میتونه کم و نا محسوس باشه یا باعث یه تغییر عمیق بشه اونقدر که حتی خودشونو بجا نیارن!) .موفق باشی.